Belge İmzalama

Aç Bak imzala


Siz imza atmak için toplantınızı bırakıp bankaya mı gidiyorsunuz? Veya kiracınızla kontrat yapmak için yazlığınızdan kalkıp o kadar yol mu gidiyorsunuz? Sipariş onayınızı hala ıslak imza ile göndermek için kargo mu bekliyorsunuz?

Biz artık aynı anda hem bankada, hem toplantıda, hem de evde resmi imza atabiliyoruz.

Işınlanmayı henüz çözemedik ama aynı anda pek çok yerde elektronik imza atabilme işini acbakimzala.com ile çözdük.

İster telefon, tablet, bilgisayarınız ile Turkcell, Türk Telekom, Vodafone gibi operatörler aracılığı ile, isterseniz mobil elektronik imza tokenınız ile, işlemlerinizi hızlı ve kolay imzalayın… Hem zamanınızı hem de paranızı boşa harcamayın…


Expertiz raporları,

Banka havale, eft, yatırım işlemleri talimatları

Faaliyet Belgeleri, Oda Sicil Suretleri gibi resmi belgeleri

Sözleşmeler

Mutabakatlar

Mali tablolar, raporlar, bilançolar

İş emirleri, personel izin belgeleri

Her türlü başvuru, dilekçe, itiraz, e-tebligat

Ticari taraflar arasında yapılan yazışmalar

Teklif, sipariş, sipariş onayı gönderimi


gibi belge ve dokümanlarınızı gerek bireysel gerekse kurumsal olarak acbakimzala.com 'u kullanarak hem mobil operatörlerle hem de elektronik imzanızı kullanarak imzalayabilir ve muhataplarınıza  elektronik posta ile iletebilirsiniz. Üstelik java kurulumu, driver güncellemesi gerekmeden javasız imza atabilirsiniz…Safari, Mozilla Firefox, Google Chrome gibi tarayıcınız ne olursa olsun, Iphone, Android hangi telefona sahip olursanız olun kolay, güvenilir ve hızlı şekilde imza atmanızı sağlayacak, ıslak imza gerektiren tüm işlemleri tatilde, toplantıda sizin olmanız gereken her yerde siz oradaymışsınız gibi belgelendirebilece acbakimzala.com ile tanışın, hayatınızı kolaylaştırın…

acbakimzala.com üzerinden, Türkiye'de yetkilendirilmiş elektronik sertifika hizmet sağlayıcı (ESHS) firmalarından herhangi birinden alınmış bir elektronik imza veya mobil operatörlerden (Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone) alınmış bir mobil imza ile dokümanlarınızı imzalayabilirsiniz.

acbakimzala.com üzerinden kayıt olduğunuzda Müşteri Yönetim ekibimiz size bir hesap açarak Aç Bak İmzala’yı sunmaktan mutluluk duyacaktır.