Hakkımızda

Aç Bak imzala


20'den fazla Kurumsal uygulamada 100.000'den fazla son kullanıcı tarafından kullanılan ArkSigner'ın teknik altyapısından faydalanarak oluşturulmuş acbakimzala.com, Microsoft Ofiice Word, Excel, Metin, PDF, ses, video dosyaları gibi tüm dokümanınızı ve verinizi, dosya boyutu sınırı olmaksızın hem mobil cihazlardan hem web üzerinden geleneksel ve mobil elektronik sertifika kullanarak imzalamanızı sağlayan bir sistem olarak hizmet vermektedir.

5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu’nda da belirtildiği gibi, elektronik sertifikalar kullanılarak atılan elektronik imza elle atılan imza ile aynı hukuki sonucu doğurduğundan acbakimzala.com üzerinden imzalanan dokümanlar yasal olarak geçerli bir evrak niteliği kazanır.

Ayrıca yazılım firmalarına özel olarak sunmuş olduğumuz servislerle, yazılım firmalarını elektronik imzanın ilk kurulum ve kullanım maliyetlerinden kurtararak kendi geliştirdikleri yazılımlara elektronik imzayı kolay ve hızlı bir şekilde entegre etmelerini sağlıyoruz. Böylelikle bir taraftan geliştirdikleri uygulamalara geleneksel ve mobil imza entegrayonu gerçekleştirirken diğer taraftan maliyet ve karmaşıklığı düşünmeleri gerekmez.

Misyonumuz;

Elektronik imzanın doğasında yer alan karmaşıklık ve kullanım zorluğunu ortadan kaldırarak; müşterilerimizin her türlü cihazdan (mobil cihazlar, bilgisayarlar gibi) geleneksel ve mobil elektronik sertifika kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde elektronik imzayı kullanabilmelerini sağlamak, kağıt kullanımını azaltmak, iş ve işlemlerde hız, verim, kalite ve güvenliği artırmaktır.

Vizyonumuz;

Müşterilerimize sorunsuz, hızlı çalışan, kolay kullanılabilen ve güvenli uygulamalar sunabilmektir.