Hakkımızda

Aç Bak İmzala

5070 Sayılı Elektronik İmza Kanununun yürürlüğe girmesi ve yaygınlaşmasıyla birlikte son kullanıcının ihtiyaçlarına odaklanarak geliştirdiğimiz yerli elektronik imza kütüphanemizle, herhangi bir Java, .NET, AKIS eklentilerine gerek kalmadan tüm tarayıcılarda (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari,  Internet Explorer) ve aynı zamanda Windows XP, 7, Vista, 8, 8.1, 10, Ubuntu, Pardus, Mac OS X ve Linux işletim sistemlerinde sorunsuz çalışan, Android, iOS, Huawei cihazlarda elektronik sertifikalar ile operatöre bağlı olmadan imza atılmasını sağlıyoruz.

Özellikle finans sektöründe çığır açan akıllı kimlik doğrulama ürünlerimizle, yenilikçi çözümleri güvenli bir şekilde sunmaya devam ediyoruz. Çeşitli sektörler için kullanım farklılığı gösteren ArkLogin, ArkLogin Cloud ve e-KDS gibi kimlik doğrulama ürünlerimiz ile sizlere en güncel teknolojiyi sunmaktan büyük keyif alıyoruz.

En değerli kaynağımız çalışanlarımızla birlikte ezber bozan çözümlerimizle müşterilerimizin teknoloji kullanımını konforlu hale getiriyoruz. ArkSigner kullanıcılarının güvenliğini sanatsal sadelikle buluşturan çözümler üreterek, işbirliğimizin sürekliliğini sağlamayı hedefliyoruz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Müşteriler & Kullanıcılar

STANDARTLAR


iso 9001:2015
iso 27001

ÜYE OLUNAN STK’LAR


siber güvenlik
haberleşme teknolojisi

ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR


pdf association
bluerooth

320

KOBİ

10,000,000

Bireysel Kullanıcı

4,000

Büyük İşletme

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image