Hakkımızda

e-İmza Çözümü Aç Bak İmzala

5070 Sayılı Elektronik İmza Kanununun yürürlüğe girmesi ve yaygınlaşmasıyla birlikte son kullanıcının ihtiyaçlarına odaklanarak geliştirdiğimiz yerli elektronik imza kütüphanemizle, herhangi bir Java, .NET, AKIS eklentilerine gerek kalmadan tüm tarayıcılarda (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari,  Internet Explorer) ve aynı zamanda Windows XP, 7, Vista, 8, 8.1, 10, Ubuntu, Pardus, Mac OS X ve Linux işletim sistemlerinde sorunsuz çalışan, Android, iOS, Huawei cihazlarda elektronik sertifikalar ile operatöre bağlı olmadan imza atılmasını sağlıyoruz.

Özellikle finans sektöründe çığır açan akıllı kimlik doğrulama ürünlerimizle, yenilikçi çözümleri güvenli bir şekilde sunmaya devam ediyoruz. Çeşitli sektörler için kullanım farklılığı gösteren ArkLogin, ArkLogin Cloud ve e-KDS gibi kimlik doğrulama ürünlerimiz ile sizlere en güncel teknolojiyi sunmaktan büyük keyif alıyoruz.

En değerli kaynağımız çalışanlarımızla birlikte ezber bozan çözümlerimizle müşterilerimizin teknoloji kullanımını konforlu hale getiriyoruz. ArkSigner kullanıcılarının güvenliğini sanatsal sadelikle buluşturan çözümler üreterek, işbirliğimizin sürekliliğini sağlamayı hedefliyoruz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
STANDARTLAR

iso 9001
iso 27001
ÜYE OLUNAN STK’LAR

siber güvenlik kümelenmesi
htk
ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR

pdf
bluetooth

Müşteriler & Kullanıcılar

KOBİ

Büyük İşletme

Bireysel Kullanıcı

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image