Sözleşmeler İçin Elektronik İmza

Sözleşmeler için elektronik imza kullanarak iş anlaşmalarınızı kısa sürede ve pratik bir şekilde sonuçlandırmanız mümkün. Artık iş ortaklıkları ve birleşmeler için ıslak imza sürecini beklemenize, kargo ile belge alışverişi yapmak zorunda kalmanıza ya da imzacı tarafın süreci sonlandırabilmesi için zaman kaybetmenize gerek yok. Mevzuatlara uygun olarak hizmet veren e-İmza çözümü Aç Bak İmzala Elektronik Servis Hizmet Sağlayıcılar’dan edineceğiniz e-İmzaları sözleşme imzalamak için kullanabileceğiniz, pratik ve güvenli bir yöntem sunuyor. Peki, nasıl mı? Gelin bir göz atalım.

Elektronik İmza ile Sözleşme İmzalamanın Avantajları Neler?

Elektronik imza ile satış, iade, banka talimatları, faktoring anlaşmaları gibi farklı sözleşmeleri imzalayabilirsiniz. Islak imza yerine elektronik imza kullanmanın avantajları ise şunlar:

  • Yüz yüze iletişim kurma zorunluluğu olmadan imzalama işlemini gerçekleştirmek
  • Elektronik ortamda tek seferde birden fazla sözleşme ve belgeyi imzalayabilmek
  • Çoklu imzacı ile yürütülen süreçlerde kargo ve ulaştırma masraflarını ortadan kaldırmak
  • Kağıt kullanımı azaltılarak karbon ayak izinin küçültülmesi
  • Şubeye ya da kuruma gitme zorunluluğu olmadan sözleşmelerin istenen her yerde imzalanabilmesi
  • İmzalı belgenin güvenilir sayısal veriler kullanılarak doğrulanabilmesi
  • İmzalı belgede değişiklik yapılması riskinin ortadan kaldırılması
  • Yüksek güvenlikli ortamda sözleşme imzalama işlemlerinin tamamlanması ve süreçlerin kısa sürede gerçekleştirilmesi

Sözleşmeler İçin e-İmza Nasıl Kullanılır?

Resmi kurumların hazırladığı mevzuatlara uygun olarak geliştirilen e-İmza kullanım servisleri ise sözleşmeleri imzalamak ve süreçleri sonuçlandırmak için en etkili araçlar arasında yer alıyor. Türkiye’de en güvenli ve en kullanışlı e-İmza çözümü olan Aç Bak İmzala ise sözleşme imzalama süreci ise şu şekilde gerçekleşiyor:

İşte Aç Bak İmzala’yı kullanmak bu kadar kolay. Dilerseniz e-İmza altyapısı fiyatları ile ilgili yazımıza da göz atarak fiyatlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Aç Bak İmzala İle Sözleşmeler İçin e-İmza Kullanmak Çok Kazançlı!

Buluttaki en güvenli imza olan Aç Bak İmzala ile ister kurumsal ister bireysel düzeyde imzalama işlemi yapmak mümkün. Mevzuata uygun olarak geliştirilen ve ESHS’lerden edindiğiniz tüm e-İmzaları kullanabileceğiniz Aç Bak İmzala’da sözleşmeler için elektronik imza kullanmak hem çok kolay hem çok kazançlı. Sizi pek çok karışık süreçten kurtaracak Aç Bakİmzala’yı kullanarak seri imzalama işlemi yapabilir, imzalama işlemini hiyerarşik olarak düzenleyebilir, dilerseniz ayrıntılı raporlama sistemi sayesinde imzacıların belge üzerindeki işlemlerini takip edebilirsiniz.

Siz de Aç Bak İmzala’yı tercih ederek güvenliğinizi ve kazancınızı artırın, belge trafiğine son verin. Aç Bak İmzala ücretsiz deneme sürümü için hemen bizimle iletişime geçin teknoloji dünyasının güvenli ve konforlu dünyasına ilk adımınızı atın.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image