Tedarik Zinciri Yönetimi İçin Elektronik İmza

Tedarik zinciri yönetimi için elektronik imza kullanarak üretim, lojistik ve satış süreçlerini çok daha verimli ve kazançlı bir hale getirebilirsiniz. Ürün siparişlerinde, üretim raporlarında, satış ve satın alım sözleşmelerinde elektronik imza kullanarak güvenli ve pratik bir şekilde süreçleri tamamlayabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey ise Aç Bak İmzala kullanmak!

Tedarik Zinciri Yönetiminde Elektronik İmza Hangi Süreçlerde Kullanılabilir?

Tedarik zinciri süreçleri üretim için gerekli olan ham maddenin sağlanmasından ürünün son kullanıcıya ulaşmasına dek gerçekleştirilen faaliyetleri kapsar. Bütün bu süreç içerisinde tedarikçi ile işletme arasında yapılan sözleşmelerden, üretim için düzenlenen raporlara, satış ve satın alma işlemlerinde pek çok belge düzenlenir. Belgelerin işleme konulması için yetkililer tarafından imzalanması ve onaylanması gerekir. Elektronik imza kullanmak ve işlevsel bir e-İmza altyapısı tercih etmek ise firmalara tedarik zinciri yönetiminde büyük kazanç sağlar. Tedarik zinciri kapsamında elektronik imza şu belgeleri imzalamak için kullanılabilir:

 • Ham madde satın alma belgeleri
 • Üretim raporları
 • Stoklama ve sayım belgelerinin oluşturulması
 • Sipariş oluşturma ve onaylama belgeleri  
 • Fiyat listeleri, fiyat teklifleri
 • Maliyet planları ve maliyet raporları

Elektronik İmza ile İşlerinizi Nasıl Daha Verimli Hale Getirebilirsiniz?

Islak imza kullanımı Elektronik imza kullanımı ile tedarik zinciri yönetiminin tüm aşamalarında işlerinizi çok daha verimli ve kolay bir hale getirebilirsiniz. Islak imza kullanımına kıyasla elektronik imza kullanmak size şu kolaylıkları sunar:

Aç Bak İmzala Kullanarak Tedarik Zinciri Yönetiminde Hangi Avantajları Sağlayabilirsiniz?

Tedarik zinciri yönetiminde elektronik imza kullanarak karmaşık iş süreçlerini kolaylaştırabilirsiniz. Özellikle yoğun belge trafiğinin yaşandığı süreçlerde elektronik imza kullanarak yüksek güvenlikli işlem gerçekleştirmek mümkündür. Buluttaki en güvenli imza olan Aç Bak İmzala ise size yalnızca elektronik imzalama değil aynı zamanda belge akışında kolay organizasyon imkânı da sağlıyor. Aç Bak İmzala tedarik zinciri yönetiminde şu avantajları sağlıyor:

 • Her tür belgenin imzalanması
 • Tek bir seferde birden fazla belgenin imzalanması
 • Seri imza oluşturma
 • İmzalı belgeyi ön izleme ve imzalama işlemi sonrasında görüntüleme
 • Vekalet verme özelliği sayesinde seri imzalama süreçlerini kolaylaştırma
 • Dış imzacı ekleme özelliği ile kurum tedarikçi ve müşterilerle yapılacak anlaşma ve sözleşmelerin güvenli ortamda imzalanması
 • Bildirim özelliği ile imzalanacak belgelerde gerçekleştirilen tüm işlemler takip edilebilir.

Aç Bak İmzala’nın Diğer e-İmza Çözümlerinden Farkı Nedir?

Buluttaki en güvenli imza olan Aç Bak İmzala, size diğere-İmza çözümlerinde bulamayacağınız bazı özellikler sunuyor. Bu özelliklerden ilki sistemin tüm işletim sistemleri ve web tarayıcılarında sorunsuz çalışabiliyor olması. Buna ek olarak Aç Bak İmzala belgede ön izleme yapmayı sağlayarak imzalama işleminden önce dokümandaki detaylara erişmenize olanaktanır. Ek bir uygulamaya ihtiyaç duymadan sadece web üzerinden ya da masaüstü uygulaması ile imzalama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aç Bak İmzala tüm bunların yanında üstün işlem hızı ile de fark yaratıyor.

Siz de Aç Bak İmzala’yı tercih ederek tedarik zinciri süreçlerinizi daha pratik, hızlı ve kazançlı hale getirebilirsiniz.
15 Günlük ücretsiz deneme sürümünü hemen indirip Aç Bak İmzala’nın avantajlı dünyasını keşfedin. Buluttaki en güvenli imza ile iş süreçlerinizi kolaylaştırın.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image